таг: располагаат

„Пандорините документи“ го открија богатството на Манчини и Виали

0
Неодамна објавените „Пандорини документи“ го открија богатството со кое располагаат италијанскиот фудбалски селектор Роберто Манчини и шефот на делегацијата на Азурите на ЕУРО2020...