таг: Ракометарот

Нексе ќе потпише со Фахрудин Мелиќ

0
Ракометарот Фахрудин Мелиќ откако побара раскин на договорот со Сен Рафаел, наводно поради семејни причини, се врати на Балканот и веќе има нов...

Талески: Сами сме виновни за исходот но апелирам до целата јавност...

0
Ракометарот на Вардар, Филип Талески призна дека не смее да се бараат изговори и во дуелот со Египет, Македонија да покаже поинаква игра...