таг: Рабио

Јувентус може да го продаде Рабио на Њукасл за 15 милиони...

0
Фудбалерот од средниот ред на Јувентус, Адриен Рабио може да го промени клубот во јануари. Клубот од Торино ја разгледува опцијата да го...