fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: Пјаниќ

„Пјаниќ е една од најголемите грешки во историјата на фудбалот“

0
Миралем Пјаниќ не ја спроведува својата авантура како што замислуваше. Со Роналд Куман тој е практично надвор...

Пјаниќ не сака да ја напушти Барселона: Би го замолил Куман...

0
Миралем Пјаниќ нема намера да ја напушти Барселона по само една сезона. Бх играчот за врска...

Куман ја донесе одлуката за Пјаниќ

0
Миралем Пјаниќ поради повреда не беше во комбинација за неговиот дуел во Барселона против Севиља во средата,...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави