fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: промовираа

Рубин Хебај е првото зимско засилување на Шкендија

0
Денеска тетовските „црвено-црни“ го промовираа новото зимско засилување пред стартот на вториот дел од сезоната, станува збор за 22-годишниот Рубин Хебај. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави