fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: проволигаш

Академија Пандев ги почна подготовките за пролетниот дел од првенството

0
Струмичкиот фудбалски проволигаш „Академија Пандев“ денеска ги почна подготовките за пролетниот дел од првенството на спортскиот комплекс „Пандев“ во Струмица. На првиот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави