таг: притворена

Славната фудбалерка заврши во притвор: Нарачала претепување на колешка!

0
Фудбалерката на ПСЖ и на француската репрезентација Амината Диало е притворена поради вмешаност во напад врз клупска колешка, објавија денеска француските медиуми. ...