таг: претпоследниот

Фудбалерите го одработија единствениот тренинг пред мечот против Ерменија (ФОТОГАЛЕРИЈА)

0
Фудбалската репрезентација на Македонија в четврток ќе го одигра претпоследниот натпревар во квалификациите за Светското првенство, во Ереван против Ерменија. Двете селекции се...