таг: Претендентот

Бразилецот Квен да Силва Инасио ново засилување на Шкупи

0
Претендентот за шампионската титула во македонското фудбалско првенство Шкупи потпиша двегодишен договор со бразилскиот играч за врска Квен да Силва Инасио и соопшти...