таг: пресудија

Повлечен првиот потег во новиот Њукасл: Стив Брус е поранешен, неколку...

0
Новите сопственици на Њукасл му пресудија на досегашниот тренер на клубот, Стив Брус поради слабиот старт на сезоната и 19-тата позиција на табелата....