fbpx
4 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Пресслужбата

Ф1 го намали времето за слободните тренинг-сесии

0
Прес-службата на Формула 1 објави промена на правилата за слободните тренинзи во претстојната сезона. Официјалната веб-страница на тркачката серија известува дека во...

Тотенхем ги донираше дресовите од своите фудбалери на тимот на Марин

0
Прес-службата на Тотенхем соопшти дека по натпреварот од ФА Купот со нисколигашот Марин (5:0) дресовите од своите фудбалери се подарени на домаќинот. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави