таг: преселба

Кутињо: Му се восхитувам на Џерард, ми кажа за амбициите на...

0
Новајлијата на Астон Вила, Филипе Кутињо проговори за својата преселба од Барселона во Англија. – Многу ми е драго што сум овде...