таг: препознае

ФОТО: Боксерка со сменет личен опис откако прими 236 удари во...

0
Боксерката Миријам Гутјерез никој не би можел да ја препознае по борбата со Арманда Серано, Шпанската боксерка беше поразена од Серано откако...