таг: пренесоа

Леонардо удри по Реал: Ова е непочитување кон ПСЖ

0
Шпанските медиуми денеска ја пренесоа изјавата на Флорентино Перес дека Килијан Мбапе ќе биде потпишан до 1 јануари што предизвика остра реакција во...