fbpx
11 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: Премиерлигашот Манчестер сити

Во Манчестер сити четворица позитивни на коронавирус

0
Премиерлигашот Манчестер сити обелодени попладнево четири позитивни случаи на коронавирус во своите редови, меѓу кои се двајца фудбалери. -Манчестер сити може да потврди дека Габриел Жезус и Кајл Вокер, како и двајца други...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
46 %
1kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави