таг: презадоволен

Клоп: Одигравме речиси совршен натпревар

0
Тренерот на Ливерпул, Јирген Клоп, истакна дека е презадоволен од синоќешното издание на неговите фудбалери, кои со триумфот на домашен терен од 2-0...