таг: предводникт

Вилијамс ќе го води тимот на Леброн на НБА Ол-стар мечот

0
Тренерот на Феникс Санс, Монти Вилијамс ќе биде предводникт на Тимот Леброн на Ол-стар натпреварот кој годинава ќе се одржи во Кливленд. ...