fbpx
-1 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: првенства

ФИФА откажа две светски првенства во 2021-ва година

0
Светските првенства за фудбалери до 17 и до 20 години, што требаше да се одржат во 2021 година, се откажани поради пандемијата на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-1 ° C
-1 °
-1 °
86 %
0.6kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави