fbpx
1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: првак Лос

Леброн Џејмс го собори рекордот во загубени топки во НБА

0
Ѕвездата на актуелниот првак Лос Анџелес Лејкерс, Леброн Џејмс, е нов сопственик на неславниот рекорд според бројот на загубени...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
4.1kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
9 °

Последни објави