таг: ппресконференција

Трајковски: Примивме два гола, но не можам да кажам дека Австријците...

0
На денешната ппрес-конференција, ден по дебитантскиот натпревар на ЕП, на кој нашите репрезентативци беа поразени 3:1 од Австрија, Александар Трајковски го анализираше натпреварот....