таг: „Пољуд“

Автогол на Кудрашјов за голема радост на Хрватска и пласман на...

0
Фудбалската репрезентација на Русија пристигна на „Пољуд“ со два бода предност на врвот на табелата и реши со дефанзивен пристап да го зачува...