таг: пофалби

Флик: Многу ми се допаѓа Елмас, техничи е многу добар

0
Селекторот на германската репрезентација, Ханси Флик има посебни пофалби за Елиф Елмас во пресрет на утрешниот меч против Македонија. Утре Македонија и...