таг: потпишувајќи

Феран Торес стана најскап фудбалер во историјата на Барселона

0
Шпанскиот фудбалер Феран Торес е нов играч на Барселона, потпишувајќи денеска договор со важност до 30 јуни 2027 година, потврди каталонскиот клуб. ...