fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: постигнатите

МТКФ ги избра најдобрите за 2020 година

0
Врз основа на постигнатите резултати во 2020 година, Управниот одбор на Македонската традиционална карате федерација ги прогласи најдобрите за 2020 година. Најдобри...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави