таг: Последнопласираниот

ВИДЕО / После Милан и Наполи елиминиран од Купот на Италија

0
Последнопласираниот тим во Серија А, Кремонезе, успеа да направи вистински подвиг и да го елиминира лидерот Наполи...

Снодграс прво зимско засилување во редовите на ВБА

0
Последнопласираниот тим во Премиерлигата, Вест Бромвич Албион (ВБА) го потврди денеска своето прво засилување во јануарскиот преоден рок во играчот за врска Роберт...