fbpx
0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: поразен

Баерн загуби, но ќе се зборува за потегот на Лерој Сане

0
Баерн вчера беше поразен во рамките на 22-то коло во Бундеслигата во Франкфурт од Ајнтрахт со 2:1....

Гатузо: Елмас се депримираше

0
Наполи е поразен на гостувањето кај Гранада со 2:0, а бледа партија одигра и нашиот Елиф Елмас,...

Реал Мадрид елиминиран од теретолигаш од купот на Шпанија

0
Реал Мадрид синоќа беше поразен во 1/16 финалето од Купот на Шпанија од третолигашот Алкојано со 2:1 по продолженија, откако по 90 минути...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
80 %
1kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави