fbpx
6 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: поразени

ВИДЕО: Арсенал елиминиран, ФА купот ќе има нов шампион!

0
Фудбалерите на Арсенал се поразени на гостувањето кај Саутемптон со конечен резултат 1:0 во 1/16 финалето од ФА купот. Така, играчите на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави