таг: полетаа

ПСЖ се обиде преку ФИФА да влијае на заминувањето на Меси...

0
Фудбалерите на Пари Сен-Жермен, Лионел Меси и Леандро Паредес полетаа за Аргентина и пристигнаа на локацијата на националниот тим. Парискиот клуб е...