fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: покажувајќи

Допис од УЕФА и ФИФА во врска со спорот меѓу АМС...

0
Повторно покажувајќи ја својата транспарентност, отвореност и посветеност за вистинските фудбалски вредности, Фудбалската федерација на Македонија како што најави на прес –...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави