таг: позајми

Јувентус не планира да го купи актуелниот светски шампион со Аргентина

0
Јувентус го позајми Леандро Паредес (28) од ПСЖ во текот на летниот преоден рок. Во...

ПСЖ не може да најде нов клуб за Дракслер поради високата...

0
Пари Сен-Жермен сака да го позајми играчот од средниот ред Јулијан Дракслер. Но, засега Французите не можат да најдат нов тим за 28-годишниот...