fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: поведоа

ВИДЕО: Чуден пенал за Милан и водство за Италијанците со 2:...

0
Фудбалерите на Милан поведоа против Црвена звезда 2: 1 од чудниот удар од пенал кој го изведе Тео Хернандез во 61. минута. ...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави