fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: поборник

Одмаздата се сервира ладна, на Австралија Опен нема да има линиски...

0
Новак Ѓоковиќ беше најголем поборник технологијата да ги замени линиските судии во Мелбурн. Организаторите на првиот годинешен грен слем турнир...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави