fbpx
4 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Пирло

Пирло се жали: Наполи немаше шанси победи од сомнителен пенал

0
Тренерот на Јувентус, Андреа Пирло вели дека биле подобар противник од Наполи, кој според негол немал никакви...

Пирло: Во медиумите лесно се претворате од херој во нула

0
Тренерот на Јувентус, Андреа Пирло, зборуваше за лекциите што ги научи досега предводејќи го торинскиот клуб. – Истото како и кога бев...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави