fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Пикерот

Неверојатно: „Буцкото“ од Конго има само 89 килограми!?

0
Пикерот на селекцијата на Конго, Готје Мвумби Тиери е вистинска атракција на досегашниот дел од Светското првенство во Египет, но не...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави