fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Пеља

Терасата на Ѓоковиќ е поголема од мојата соба, но тој барем...

0
Аргентинскиот тенисер Гвидо Пеља, 44-от рекет во светот е незадоволен од условите во карантинот во Мелбурн пред одржувањето на „Австралија опен“. ...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави