fbpx
9 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: Пешевски

Пешевски останува во Штутгарт

0
Македонскиот ракометен репрезентативец Жарко Пешевски и во идната сезона ќе го носи дресот на германскиот прволигаш Штутгарт. Пикерот...

Моментална Температура

Skopje
drizzle
9 ° C
9 °
9 °
66 %
3.6kmh
75 %
пет
8 °
саб
9 °
нед
14 °
пон
13 °
вто
15 °

Последни објави