fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: Перица

Д-р Давитков e првиот Македонец што се вакцинираше против „ковид“ во...

0
Доктор Перица Давитков е меѓу првите Македонци кои ја примиле вакцината на Фајзер против Ковид-19. Се вакцинирал пред 4 дена во Универзитетската болница...

Д-р Давитков се вакцинираше со „фајзер“во Универзитетската болница во Кливленд

0
Доктор Перица Давитков е меѓу првите Македонци кои ја примиле вакцината на Фајзер против Ковид-19. Се вакцинирал пред 4 дена во Универзитетската болница...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави