fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Перез

Колумбиецот Мена Перез го освежи нападот на Ренова

0
Џон Еду Мена Перез (23) успешно ги помина лекарските прегледи и од утрешниот ден ќе им се придружи на своите нови...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави