fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: пенал

ВИДЕО: Несторовски од пенал ја зациментира ПОБЕДАТА НА МАКЕОДНИЈА

0
Радувај се Македонијо! Преку пенал Несторовски со „паненка“ го совлада Бихел и донесе па може да...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави