fbpx

таг: Паoло

Ливерпул ја најде замената за Роберто Фирмињо

0
Според британските медиуми, ѕвездата на Јувентус, Паoло Дибала е првиот играч за кој Ливерпул ќе се обиде да го донесе на ,,Енфиллд Роуд,,...