fbpx
6 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Пауло

Легендарниот Малдини и трите најтешки денови од неговиот живот: „Што прават...

0
Пауло Малдини е на фудбалскиот терен повеќе од две децении. Цело време во дресот на Милан со кој...

Раскол помеѓу Јувентус и Дибала, приказната за новиот договор има две...

0
Пауло Дибала и управата на Јувентус започнаа медиумско препукување окоу новиот договор на Аргентинецот, а двете страни имаат различно видување на работите. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави