fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: Патникот

Тежок пораз на Вардар од Веспрем во ЛШ

0
Патникот во следната рунда од ракометната ЛШ помеѓу македонскиот тим Вардар 1961 и Веспрем е решен уште...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави