fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: Папу

Капитенот на Аталанта се сели во Севиља

0
Папу Гомез, капитенот на Аталанта кој влезе во војна со тренеро Џанпјеро Гасперини, од денеска е играч на Севиља. Повеќе извори...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави