fbpx
14 C
Skopje
среда, февруари 24, 2021

таг: Пандев“

Горан Пандев збесна: Уште еднаш докажавте дека не сте фудбалски луѓе,...

0
Најдобриот македонски фудбалер Горан Пандев „збесна“. Тој на социјалните мрежи објави неколку фотографии од фудбалскиот меч Академија...

ВИДЕО: „Петарда“ во мрежата на Академија Пандев

0
Академија Пандев загуби од Црвена Звезда со убедливи 5-0, македонскиот прволигаш одигра солидно прво полувреме, но во вториот дел прими 4 гола. ...

Академија Пандев ги почна подготовките за пролетниот дел од првенството

0
Струмичкиот фудбалски проволигаш „Академија Пандев“ денеска ги почна подготовките за пролетниот дел од првенството на спортскиот комплекс „Пандев“ во Струмица. На првиот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
6.7kmh
0 %
сре
12 °
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
13 °

Последни објави