fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: ПандевРаботнички

ФОТО: Пролетниот дел во Македонија стартуваше со снег, Работнички ја искористи...

0
Со дуелот Академија Пандев-Работнички започна пролетниот дел од сезоната во ПМФЛ. На терен прекриен со снег, условите...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави