fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Палмеирас

Палмеирас со гол во финишот го освои Копа Либертадорес

0
Фудбалерите на Палмеирас станаа клупски шампиони на Јужна Америка, откако синоќа во драматична завршница триумфираа во финалето на Копа Либертадорес одиграно на Маракана...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави