fbpx

таг: оцени како неповолна

Манчини: Тешка жрепка за нас, Македонија е многу добар тим

0
Селекторот на италијанската фудбалска репрезентација Роберто Манчини ја оцени како неповолна жрепката за мундијалскиот бараж, која на актуелниот европскиот првак во полуфиналето за противник им...