fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: официјализира

Васовски од денеска седна на клупата на Академија Пандев

0
Денеска се официјализира тоа што се навестуваше во изминатите денови, Александар Васовски е назначен за нов тренер на Академија Пандев. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави