fbpx

таг: Офанзивниот

Арсенал испрати понуда: Дали големиот Аргентинец се приклучува во редовите на...

0
Офанзивниот играч на Интер, Лаутаро Мартинез, се најде на листата со желби на Арсенал. Лондонски Арсенал сака да влезе во новата...