fbpx

таг: офанзивен

Бразилско засилување во редовите на Шкендија

0
Бразилскиот офанзивен играч за врска Андре Менсалао е нов фудбалер на Шкендија, објави денеска актуелниот македонски шампион, промовирајќи го своето второ засилување за...